Otrębusy

ul. Teodora Toeplitza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
53,57 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
4
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Kaucja
3600
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-03-16
Numer oferty
432/2037/OLW

Opis nieruchomości

Lokal biurowo - usługowy o powierzchni 56m2, mieszczący się na poddaszu w budynku handlowo - usługowym, przy drodze wojewódzkiej nr 719 w Otrębusach.

Wjazd na teren bezpośrednio z ulicy Warszawskiej (droga wojewódzka 719) lub prostopadłej do niej - ul. Toeplitza. Pod lokalem duży parking dla klientów. W bliskim sąsiedztwie punkty handlowe, restauracje i zabudowa jednorodzinna.

W lokalu znajduje się open space 29m2, 2 osobne pomieszczenia o powierzchni 19m2 i 8m2 oraz WC. Obecny podział pomieszczeń został dokonany na potrzeby poprzedniego najemcy, istnieje możliwość jego zmiany.

Biorąc pod uwagę lokalizację z bardzo dużym natężeniem ruchu, jest to doskonałe miejsce do prowadzenia wszelkiej działalności usługowej, sportowo-rekreacyjnej czy oświatowej.

Oczekiwany czynsz za najem zawiera opłaty za: CO, energię, internet, oraz miejsca postojowe dla Najemców.

Podana wysokość czynszu jest kwotą netto i należy do niej doliczyć podatek VAT. Właściciel wystawia faktury. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Preferowany najem długoterminowy.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Kolej, Autostrada, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Agnieszka Kawka

Agnieszka Kawka

Agentka nieruchomości

Telefon:
+48 600 826 306
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
agnieszka.kawka@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)