Żyrardów

ul. Kościelna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
165 000 PLN
Cena za m2
4 583,33 PLN
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1910
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
400 PLN
Numer oferty
477/2037/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w kamienicy z końca XIXw. Lokal o powierzchni 36m2, usytuowany jest na parterze z przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym.

Mieszkanie podłączone jest do miejskiej sieci grzewczej i wodno-kanalizacyjnej. Wymaga remontu. Do dyspozycji są dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym. Kaflowy piec nie jest używany. Przed budynkiem ogródek oraz miejsce parkingowe, do wyłącznej dyspozycji właściciela mieszkania.

Budynek z charakterystycznej dla Żyrardowa czerwonej cegły z Radziejowic. Stoi w otoczeniu zabytkowej zabudowy mieszkalnej w dzielnicy mieszkaniowej, dawniej nazywanej Nowy Świat (obecnie ulica Kościelna). Blisko do centrum miasta i pełnej infrastruktury miejskiej, sklepów, punktów handlowo-usługowych i komunikacji miejskiej, do PKP 800m.

Żyrardów posiada doskonałe połączenie z Warszawą, zarówno koleją-dojazd trwa 28min. , jak i trasą S8, czy autostradą A2. Miasto otaczają rozległe tereny leśne, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Zapraszam do Żyrardowa, tu warto zamieszkać.

Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Rzeka, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Bazarek, Szpital, Centrum handlowe, Kort tenisowy, Sklep, Restauracja, Park, Szkoła, Przedszkole, Bank, Apteka, Kościół, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, Kolej
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)