Milanówek

ul. Krakowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
6 085,37 PLN
Powierzchnia
82 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1933
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Dostępne od
2021-02-08
Numer oferty
454/2037/OMS
Mieszkanie Sprzedaż Milanówek Krakowska

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82m2, usytuowane na parterze budynku z 1933r. w samym centrum Milanówka. Budynek jednopiętrowy podzielony jest na dwa lokale mieszkalne: na parterze i na piętrze.

Właściciel parteru dysponuje trzema pokojami, werandą z zejściem do ogrodu, oddzielną kuchnią i łazienką z oknem. Do mieszkania przynależy pomieszczenie o powierzchni 21m2 w piwnicy oraz drugie o powierzchni 12m2 na strychu.

Mieszkanie stanowi odrębną własność wraz z udziałem 1/2 w częściach wspólnych budynku i gruncie. Do jego wyłącznej dyspozycji jest część ogrodu przed domem. Do budynku są doprowadzone wszystkie media miejskie. Mieszkanie ogrzewane jest piecem gazowym, woda użytkowa z termy elektrycznej.

Nieruchomość jest ogrodzona, a budynek zachował charakter i wystrój z lat budowy, posiada oryginalne okna, drzwi, schody i balustradę - tworzące swoisty, przedwojenny klimat. Gratka dla miłośników kamienic.

Sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu ogrodów, sklepy i punkty usługowe północnej części miasta, blisko stacja PKP.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający nieruchomość.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Fitnes, Bank, Restauracja, Basen, Sklep, Szkoła, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Przedszkole, Komenda policji, Park, Kościół, Żłobek, Kort tenisowy, Bazarek, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autostrada, Kolejka podmiejska, Kolej
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Północ, Zachód

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)