Parzniew

ul. Główna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 200 PLN
Internet
Tak
Powierzchnia
66 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1967
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Kaucja
2200
Dostępne od
2020-03-02
Numer oferty
191/2037/OMW

Opis nieruchomości

Lokal o powierzchni 66m2, stanowiący parter budynku jednorodzinnego, posadowionego na dużej, ogrodzonej działce dostępny od zaraz. Proponowane mieszkanie to 2 pokoje, umeblowana i wyposażona kuchnia, duża łazienka oraz hall.

Mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone z ekspozycją okien na południe i północ. Częściowo umeblowane, bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania. Istnieje możliwość długoterminowego najmu.

Najemca może korzystać z części ogrodu przy budynku oraz miejsc postojowych na terenie posesji. Oprócz czynszu najemcę obciążają koszty opłat za zużyte media wg wskazań odrębnych dla lokalu liczników (prąd, gaz, woda) oraz wywóz śmieci. Kaucja w wysokości 2500 zł.

Cicha, zielona okolica. Sąsiedztwo pól i rzadkiej zabudowy mieszkaniowej. Liczne ścieżki rowerowe umożliwiają eco-dojazd w kierunku Brwinowa lub Pruszkowa. Super lokalizacja dla pracujących w przemysłowej dzielnicy Pruszkowa - Gąsina, oraz osób które łączą swoją aktywność zawodową z Warszawą (Kolej podmiejska KM lub SKM), auto - droga ekspresowa S2.

Do stacji PKP Parzniew ok. 1,4 km, delikatesy ok. 0,6 km, najbliższy supermarket ok 2,0 km.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Centrum handlowe, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Kolej
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Południe

Mapa

Kontakt

Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 669 622 622
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
krzysztof.wojciechowski@remax-polska.pl
Numer licencji:
24711

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)