Milanówek

ul. Średnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2008
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Kaucja
1600
Dostępne od
2020-01-01
Numer oferty
180/2037/OMW

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni ok. 80m2, stanowiące poddasze budynku jednorodzinnego, posadowionego na dużej, ogrodzonej działce dostępne od stycznia 2020r. Proponowany lokal to 2 sypialnie, duża łazienka, umeblowany i wyposażony aneks kuchenny z jadalnią oraz hall.

Mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone z ekspozycją okien na wschód i zachód. Częściowo umeblowane, bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania.

Najemca może korzystać z części ogrodu przy budynku oraz miejsc postojowych na terenie posesji. Istnieje możliwość długoterminowego najmu. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Najemcę obciążają koszty zużycia energii elektrycznej i wody według wskazań liczników oraz centralnego ogrzewania, ciepłej wody i gazu do gotowania w wysokości 350zł miesięcznie.

Cicha, zielona okolica. Sąsiedztwo pól i rzadkiej zabudowy mieszkaniowej. Do centrum miasta ok 2km, do kolejki WKD ok.300m.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Restauracja, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Bank, Centrum handlowe, Sklep, Basen, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Kolej
  • Widok na: Inne budynki, Pola, Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód

Mapa

Kontakt

Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 669 622 622
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
krzysztof.wojciechowski@remax-polska.pl
Numer licencji:
24711

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)