Feliksów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 600 000 PLN
Cena za m2
3 823,53 PLN
Powierzchnia
680 m2
Powierzchnia działki
47 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Medyczne, Inne, Mieszkalne, Inne
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
2010
Liczba miejsc park.
20
Numer oferty
107/2037/OOS

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży obiekt hotelowo-gastronomiczny, położony w miejscowości Feliksów, gm. Wiskitki.

OBIEKT
Powierzchnia użytkowa hotelu to 680m2. Jego parter tworzy przestronna sala na 100 osób z profesjonalnym zapleczem kuchennym, do której prowadzi hall, rozpoczynający się recepcją zaraz przy wejściu do budynku.
Na piętrze znajdziemy 10 2-osobowych pokoi, o powierzchniach 10m2 i 1-kilkuosobowy o powierzchni 30m2. W budynku znajdują się także 2 niezależne mieszkania po 50m2.

TEREN WOKÓŁ BUDYNKU
Hotel posadowiono na blisko 5-hektarowej, ogrodzonej działce. Teren ten jest zagospodarowany, bardzo dobrze utrzymany. Za głównym budynkiem znajduje się wiata kryta strzechą, mieszczącą ok 60 osób, doskonała na letnie spotkania przy grillu, piwie...., dalej mały staw i rozległe miejsca na rekreację. Na terenie posesji znajduje się także murowany budynek gospodarczy, gotowy do wykorzystania np. na biuro. Dojazd do budynku ulicą asfaltową wprost na rozległy parking.

STAN TECHNICZNY I MEDIA
Obiekt w 2010r. przeszedł generalny remont. Ogrzewany jest gazem z własnej butli, posiada przyłącze wodociągu i własną studnię, szczelne szambo oraz przyłącze elektryczne i instalację fotowoltaiczną.

LOKALIZACJA I DOJAZD
Feliksów to miejscowość w gminie Wiskitki. Odległość od najbliższego miasta - Żyrardowa to tylko 3km, do Warszawy np. autostradą A2 tylko 50km.

INWESTYCJA
Obiekt jest cały czas wynajmowany na różnego rodzaju imprezy, konferencje i przyjęcia. Zważywszy na jego lokalizację po sąsiedzku z planowanym Centralnym Portem Komunikacyjnym w Baranowie to doskonała inwestycja na przyszłość.

Polecamy, to nieruchomość godna zainteresowania - wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Szerokość działki (mb.): 70
  • Długość działki (mb.): 500
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Alarm: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Współwłaściciel/Agent

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)