Słabomierz

ul. Żyrardowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
710 000 PLN
Cena za m2
102,90 PLN
Powierzchnia
6 900 m2
Powierzchnia produkcyjna
285
Powierzchnia biurowa
170
Powierzchnia działki
6 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Mieszkalne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Magazynowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Inne, Inne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2014
Numer oferty
110/2037/OOS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż teren o powierzchni 6900m2 w miejscowości Słabomierz, gm. Radziejowice, położony przy drodze krajowej nr 50, niespełna 2km od wjazdu na drogę ekspresową S8.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod produkcję, usługi i magazynowanie, z powierzchnią zabudowy do 60%. Obecnie częściowo ogrodzony, zabudowany jest dwoma murowanymi, parterowymi budynkami, z których pierwszy oferuje kwatery pracownicze, drugi o powierzchni 285m2 - była stolarnia - obecnie warsztat samochodowy z kanałem, garaż i magazyn. Budynek ogrzewany kotłem na węgiel oraz drewno.

Budynek z kwaterami, o powierzchni 170m2 składa się z dwóch części, każda z nich posiada osobne wejście. W pierwszej znajdziemy 5 pokoi, 2 łazienki oraz kuchnię, natomiast drugą stanowią 2 pokoje z własnymi łazienkami oraz wspólna kuchnia. Obiekt ogrzewany propanem.
Obydwa budynki są ocieplone. Na posesji znajduje się zbiornik z gazem oraz agregat prądotwórczy o mocy 60 kW.

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: usługi wulkanizacyjne, sklep z akcesoriami samochodowymi, parking dla samochodów typu TIR, "Bar pod Klonami" oraz stacja benzynowa Shell.

Dogodna lokalizacja i potencjał jaki oferuje ta nieruchomość (np. zakwaterowanie pracowników) może stanowić podstawę do rozpoczęcia wszelkiej działalności produkcyjnej, handlowej bądź usługowej jak i przeniesienia tu swojego biznesu z pomyślną perspektywą rozbudowy i rozwoju.
Zachęcam do obejrzenia tej nieruchomości i zapoznania się z jej potencjałem na miejscu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Szerokość działki (mb.): 33
  • Długość działki (mb.): 210
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Bus

Mapa

Kontakt

Patryk Pindor

Patryk Pindor

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 726 355 079
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
patryk.pindor@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)