Grodzisk Mazowiecki

ul. R. Traugutta

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 860 PLN
Cena za m2
22 PLN
Powierzchnia
130 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
5
Kaucja
3000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2018-10-22
Numer oferty
295/2037/OLW

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 130 m2, usytuowany na I p. budynku biurowo-magazynowego z dostępem windą towarową (udźwig 1t) na ogrodzonym, strzeżonym terenie przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej 579 w kierunku Błonia, ok. 5 km od wjazdu na autostradę A2.

Budynek stanowi część kompleksu biurowo-produkcyjno-magazynowego, jest po remoncie dachu, wymianie okien i instalacji gazowej CO. Na piętrze budynku oprócz lokalu oferowanego do wynajęcia, znajduje się lokal biurowy o podobnej powierzchni, już wynajęty. Oferowany lokal jest w stanie do remontu i adaptacji pomieszczeń przez nowego najemcę (wynajmujący będzie partycypował w kosztach).

Na terenie nieruchomości znajduje się parking i plac manewrowy dla samochodów, również ciężarowych. Obiekt jest chroniony całodobowo, z przeznaczeniem pod usługi, produkcję i magazynowanie.

Kosztem najemcy jest czynsz w wysokości 22 zł/m2 z wliczonym CO i wodą oraz energia elektryczna wg zużycia. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości 3000 zł.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 310
  • Winda towarowa: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autostrada, Autobus

Mapa

Kontakt

Ilona Gilis

Ilona Gilis

Agent/Współwłaściciel

Mobile:
+48 502 200 717
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
ilona.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
20488

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)