Pęcice Małe

ul. Leśna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
4 500 000 PLN
Cena za m2
9 000 PLN
Powierzchnia
500 m2
Powierzchnia użytkowa
320 m2
Powierzchnia działki
22 163 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
7
Liczba pięter
2
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Dworek
Rok budowy
1920
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Dostępne od
2018-11-23
Numer oferty
66/4734/ODS

Opis nieruchomości

Unikalna enklawa w willowej okolicy pośród starodrzewu. Idealna dla osób poszukujących niezwykłego miejsca do życia lub wypoczynku. Graniczy z malowniczą rzeczką Utratą oraz zbiornikiem wodnym Zalewem Komorowskim.
Teren można podzielić na mniejsze działki, co czyni go atrakcyjnym dla dewelopera. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu!
W centralnej części nieruchomości znajduje się oryginalny pałacyk z klinkierową elewacją i dachem krytym blachą. W środku oryginalne wnętrze z ciekawymi dekoracyjnymi „smaczkami”, absolutna gratka dla koneserów. Pałacyk po niewielkim remoncie będzie nadawać się do zamieszkania.
W głębi ogrodu odnajdziemy stary budynek stajni, również z czerwonej cegły oraz stodołę.
Ciche i eleganckie sąsiedztwo.
Dogodny dojazd do Warszawy trasą S8.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Blacha
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

RE/MAX Family

Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
family@remax-polska.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)