Tarczyn

ul. Władysława Gawarskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
298 000 PLN
Cena za m2
290,45 PLN
Powierzchnia działki
1 026 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
38
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Numer oferty
1644/2037/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana 1026m2 położona przy ul. W. Gawarskiego w miejscowości Tarczyn, powiat piaseczyński.

Działka ma kształt prostokąta 27x38m, dojazd do działki drogą prywatną – podana cena zawiera także udział w tej drodze.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczony symbolem 4MN, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na terenie oprócz budynków mieszkalnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej dopuszcza się nieuciążliwe usługi wbudowane lub wolnostojące. Maksymalna wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych to 12m, dla budynków usługowych 8m. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 50%, powierzchnia biologicznie czynna min. 40%.

Oferowana nieruchomość posiada dostęp do wszystkich mediów: wodociąg znajduje się w drodze, bezpośrednio przy działce, sieć energetyczna i telekomunikacyjna w odległości 40m, kanalizacja w odległości 70m, gazociąg w odległości 120m. Schemat rozmieszczenia mediów znajduje się w galerii zdjęć.

W najbliższej okolicy zabudowa jednorodzinna, nowopowstające domy oraz działki niezabudowane. Sklepy spożywcze i supermarkety (Lidl, Biedronka) w odległości 600m, żłobek, przedszkole i szkoła w promieniu 2km.

Tarczyn to malownicze, dynamicznie rozwijające się miasto, przyciągające do siebie coraz więcej ludzi szukających zieleni i spokoju, jednocześnie chcących pozostać w sąsiedztwie stolicy ze względu na pracę. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą. Oferowana nieruchomość znajduje się zaledwie 1km (2 min. drogi samochodem) od wjazdu na drogę krajową DK7 (Al. Krakowska) oraz 4km od wjazdu na drogę ekspresową S7, skąd 30km dzieli nas od samego centrum stolicy.

Jeżeli poszukujesz większej przestrzeni życiowej, marzysz o budowie własnego domu w przystępnej cenie w porównaniu do innych podwarszawskich miejscowości, to jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Lokalizacja bardzo dokładnie zaznaczona na mapie.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający. Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 50
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Żłobek, Sklep, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Park, Apteka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Współwłaściciel/Agent

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)