Bramki

ul. Łódzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 000 PLN
Cena za m2
3 472,22 PLN
Powierzchnia
1 152 m2
Powierzchnia działki
8 861 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Biurowe
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Typ hali
Płyta warstwowa
Rok budowy
2006
Liczba miejsc park.
20
Numer oferty
114/2037/OOS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż obiekt wystawienniczy z zapleczem biurowym i magazynowym o powierzchni użytkowej 1152m2, na terenie o powierzchni 8861m2 w miejscowości Bramki, gm. Błonie.

Budynek biurowy ze stali i szkła. Hala magazynowa (z 2006r.) z płyty warstwowej ocieplanej, na podłodze posadzka bezpyłowa.
Nieruchomość jest w doskonałym stanie technicznym, nie wymaga żadnych nakładów, posiada nową instalację oświetleniową. Obiekt objęty jest monitoringiem wewnętrznym i zewnętrznym, dobrze oświetlony, wentylowany. Posiada ogrzewanie własne na eko-groszek oraz instalację fotowoltaiczną o mocy 20kW.

Obiekt jest obecnie wynajęty, może zostać sprzedany z najemcą lub bez.

Usytuowanie bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 Warszawa-Sochaczew. Duże natężenie ruchu otwiera wiele możliwości wykorzystania na działalności o różnym charakterze. W sąsiedztwie inne obiekty handlowo-usługowe.

Przedmiotem sprzedaży jest ww. obiekt na terenie 8861m2, z czego ogrodzona i zagospodarowana jest tylko połowa tej powierzchni - 4700m2. Druga część, na "tyłach" obiektu jest obecnie niezagospodarowana i posiada bezpośredni dojazd z asfaltowej drogi gminnej. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przewiduje dla tej części tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszeniem usług.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający.

Do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Parametry dodatkowe

 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Szerokość działki (mb.): 60
 • Długość działki (mb.): 147
 • Teren ogrodzony: Tak
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Alarm: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Dojazd dla TIRów: Tak
 • Plac manewrowy: Tak
 • Komunikacja: Autobus, Autostrada

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Współwłaściciel/Agent

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)