Grodzisk Mazowiecki

ul. R. Traugutta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 040 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia
13 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2)
1
Parking naziemny
Tak
Kaucja
1000
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1996
Dostępne od
2024-05-23
Numer oferty
486/2037/OLW

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz "wyprowadzić" biuro ze swojego domu, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie na biurko i regał z dokumentami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Do wynajęcia jest lokal biurowy o powierzchni 13m2. usytuowany na Ip., w budynku biurowym, zlokalizowanym w przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej nr 579 w kierunku Błonia.

Lokal dobrze doświetlony i wysoki (3.0 m), na podłodze panele, istnieje możliwość wyposażenia w podstawowe meble biurowe. Jest również możliwość podłączenia stałego łącza internetowego (światłowód). Doskonały na prowadzenie wszelkiej działalności biurowej np. biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, ubezpieczenia, sklep internetowy itp.

Czynsz za najem obejmuje wodę i 1 miejsce postojowe, przypisane najemcy. Dodatkowym kosztem dla najemcy jest CO (6zł/m2/mies.) i energia elektryczna wg zużycia (podlicznik). Kaucja w wysokości 1000zł.

Sąsiedztwo zabudowy związanej z przemysłem, produkcją i usługami. Do centrum miasta ok.2 km, do dworca PKP 800m (kładka).

Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT, Wynajmujący wystawia fakturę.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Kraty: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus, Autostrada

Mapa

Kontakt

Ilona Gilis

Ilona Gilis

Współwłaściciel/Agent

Telefon:
+48 502 200 717
Telefon:
+48 22 724 64 05
E-mail:
ilona.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
20488

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)