Milanówek

ul. Podgórna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
895 000 PLN
Cena za m2
4 475 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Powierzchnia działki
1 250 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1965
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Usytuowanie garażu
Przy budynku
Numer oferty
806/2037/ODS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 200m2, posadowiony na zielonej działce 1250m2 przy ul. Podgórnej w Milanówku. Nieruchomość jest do częściowego remontu.

BUDYNEK
Dom został wybudowany w latach 60-tych, składa się z 2 kondygnacji: wysoki parter stanowi część mieszkalną, natomiast przyziemie/piwnica to wysokie pomieszczenia z dużymi oknami, które mogą być wykorzystywane np. pod działalność gospodarczą. Do budynku prowadzą 4 wejścia.

DZIAŁKA
Dom posadowiono w głębi prostokątnej, ogrodzonej działki. Jest otoczony zielenią ogrodu, która zapewnia odosobnienie i prywatność budynku. Przy domu znajdują się dwa garaże - jeden w bryle, pod tarasem, drugi - wolnostojący. Oprócz tego na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy.

MEDIA
Budynek posiada przyłącza do sieci elektrycznej, wodociągowej, gazowej oraz telefonicznej. Na teren działki wprowadzona jest również kanalizacja, jednak obecni mieszkańcy korzystają ze szczelnego szamba.

DLA KOGO?
Nietuzinkowa bryła budynku łącząca w sobie powierzchnię mieszkalną z dużą powierzchnią użytkową może stać się dogodną inwestycją dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta, oddalonej od centrum i dworca PKP o 1,5km. Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w otoczeniu ogrodów. Dogodny dojazd do Warszawy pociągiem KM lub autostradą A2.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Ceramika
  • Dach: Papa
  • Prąd: Tak
  • Gaz: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo - szczelne, Miejska na działce
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Żłobek, Zabudowa niska, Szkoła, Przedszkole

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Współwłaściciel/Agent

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)