Skierniewice

ul. Jana III Sobieskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
215 000 PLN
Cena za m2
8 067,54 PLN
Powierzchnia
26,65 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1970
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
223 PLN
Numer oferty
551/2037/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka 27m2 usytuowana przy ul. Sobieskiego, w Skierniewicach.

Nieruchomość znajduje się na Ip. niskiego, IV-piętrowego bloku. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki i p/pokoju. Jest w stanie do remontu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz wynosi 223zł z zaliczką na CO (kaloryfer z licznikiem ciepła), opłaty za prąd, gaz, ciepłą i zimną wodę, według zużycia.

Mieszkanie położone jest w centralnej części miasta. Blisko parku, szpitala i dworca PKP. Bezpośrednio przy budynku znajduje się przystanek autobusowy.

W Skierniewicach dzieje się, miasto dynamicznie się rozwija, jest bardzo dobrze skomunikowane. Zlokalizowane pomiędzy dwoma aglomeracjami: warszawską oraz łódzką, które łączy linia kolejowa, zapewniająca sprawny i szybki dojazd do tych miast. Do węzła A2 Skierniewice dojedziemy autem zaledwie w 15 minut.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Apteka, Las, Fitness, Przychodnia lekarska, Szpital, Hala sportowa, Park, Przedszkole, Plac zabaw, Sklep, Centrum handlowe, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Współwłaściciel/Agent

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)